logo
Members of Parliament
IDNamePartyConstituency
1Aaron BellConservative PartyNewcastle-under-Lyme
2Abena Oppong-AsareLabourErith and Thamesmead
3Adam Afriyie Conservative PartyWindsor
4Adam Holloway Conservative PartyGravesham
5Afzal KhanLabourManchester, Gorton
6Alan Brown SNPKilmarnock and Loudoun
7Alan Campbell LabourTynemouth
8Alan Mak Conservative PartyHavant
9Alberto Costa Conservative PartySouth Leicestershire
10Alec Shelbrooke Conservative PartyElmet and Rothwell
11Alex BurghartConservative PartyBrentwood and Ongar
12Alex Chalk Conservative PartyCheltenham
13Alex Cunningham LabourStockton North
14Alex Davies-JonesLabourPontypridd
15Alex NorrisLabourNottingham North
16Alex SobelLabourLeeds North West
17Alexander StaffordConservative PartyRother Valley
18Alicia KearnsConservative PartyRutland and Melton
19Alison McGovern LabourWirral South
20Alison Thewliss SNPGlasgow Central
21Alistair CarmichaelLiberal DemocratsOrkney and Shetland
22Alister JackConservative PartyDumfries and Galloway
23Allan DoransSNPAyr, Carrick and Cumnock
24Alok Sharma Conservative PartyReading West
25Alun Cairns Conservative PartyVale of Glamorgan
26Alyn SmithSNPStirling
27Amanda Milling Conservative PartyCannock Chase
28Amanda Solloway Conservative PartyDerby North
29Amy CallaghanSNPEast Dunbartonshire
30Andrea Jenkyns Conservative PartyMorley and Outwood
31Andrea Leadsom Conservative PartySouth Northamptonshire
32Andrew BowieConservative PartyWest Aberdeenshire and Kincardine
33Andrew Bridgen Conservative PartyNorth West Leicestershire
34Andrew GriffithConservative PartyArundel and South Downs
35Andrew Gwynne LabourDenton and Reddish
36Andrew JonesConservative PartyHarrogate and Knaresborough
37Andrew LewerConservative PartyNorthampton South
38Andrew MitchellConservative PartySutton Coldfield
39Andrew PercyConservative PartyBrigg and Goole
40Andrew Rosindell Conservative PartyRomford
41Andrew Selous Conservative PartySouth West Bedfordshire
42Andrew Stephenson Conservative PartyPendle
43Andy CarterConservative PartyWarrington South
44Andy McDonald LabourMiddlesbrough
45Andy Slaughter LabourHammersmith
46Angela Crawley SNPLanark and Hamilton East
47Angela Eagle LabourWallasey
48Angela Rayner LabourAshton-under-Lyne
49Angela RichardsonConservative PartyGuildford
50Angus MacNeil SNPNa h-Eileanan an Iar
51Anna McMorrinLabourCardiff North
52Anne Marie Morris Conservative PartyNewton Abbot
53Anne McLaughlin SNPGlasgow North East
54Anne-Marie Trevelyan Conservative PartyBerwick-upon-Tweed
55Anneliese DoddsLabourOxford East
56Anthony BrowneConservative PartySouth Cambridgeshire
57Anthony MangnallConservative PartyTotnes
58Antony HigginbothamConservative PartyBurnley
59Apsana BegumLabourPoplar and Limehouse
60Bambos CharalambousLabourEnfield, Southgate
61Barbara Keeley LabourWorsley and Eccles South
62Barry Gardiner LabourBrent North
63Barry Sheerman LabourHuddersfield
64Bell Ribeiro-AddyLabourStreatham
65Ben BradleyConservative PartyMansfield
66Ben Bradshaw LabourExeter
67Ben EverittConservative PartyMilton Keynes North
68Ben LakePCCeredigion
69Ben SpencerConservative PartyRunnymede and Weybridge
70Ben Wallace Conservative PartyWyre and Preston North
71Bernard Jenkin Conservative PartyHarwich and North Essex
72Beth WinterLabourCynon Valley
73Bill Esterson LabourSefton Central
74Bill WigginConservative PartyNorth Herefordshire
75Bim AfolamiConservative PartyHitchin and Harpenden
76Bob Blackman Conservative PartyHarrow East
77Bob SeelyConservative PartyIsle of Wight
78Bob StewartConservative PartyBeckenham
79Boris JohnsonConservative PartyUxbridge and South Ruislip
80Brandon Lewis Conservative PartyGreat Yarmouth
81Brendan Clarke-SmithConservative PartyBassetlaw
82Brendan O'Hara SNPArgyll and Bute
83Bridget Phillipson LabourHoughton and Sunderland South
84Carla LockhartDUPUpper Bann
85Carol Monaghan SNPGlasgow North West
86Caroline Ansell Conservative PartyEastbourne
87Caroline Dinenage Conservative PartyGosport
88Caroline Lucas Green PartyBrighton, Pavilion
89Caroline NokesConservative PartyRomsey and Southampton North
90Carolyn Harris LabourSwansea East
91Cat Smith LabourLancaster and Fleetwood
92Catherine McKinnell LabourNewcastle upon Tyne North
93Catherine West LabourHornsey and Wood Green
94Charles WalkerConservative PartyBroxbourne
95Charlotte NicholsLabourWarrington North
96Cherilyn MackroryConservative PartyTruro and Falmouth
97Cheryl Gillan Conservative PartyChesham and Amersham
98Chi Onwurah LabourNewcastle upon Tyne Central
99Chloe SmithConservative PartyNorwich North
100Chris Bryant LabourRhondda
|◂◂   ◀   1 to 100 of 650 (Increment: 100)     ▸▸|